Neznámý autor - Vývrtka

Anglie, 19. století. Kost.

Pozn.- mírně poškozeno.

vydraženo top
Neznámý autor
70829. Vývrtka
Dražba ukončena:13.01.2022 22:37:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč