MENU
Vstup do aukce
148. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
19. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
149. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
26. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Anglie, 19. století. Kost.
Pozn.- mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
top
Neznámý autor
70829. Vývrtka
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
4 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 400 Kč
4686
4 300 Kč
9337
4 200 Kč
4686
4 100 Kč
9337
4 000 Kč
4686
3 900 Kč
limit (13.01.2022 22:28:35)
9337
3 900 Kč
4686
3 800 Kč
limit (13.01.2022 22:26:10)
9337
3 700 Kč
4686
3 600 Kč
9337
3 500 Kč
4686
3 400 Kč
9337
3 300 Kč
4686
3 200 Kč
9337
3 100 Kč
4686
3 000 Kč
9337
2 900 Kč
4686
2 800 Kč
9337
2 700 Kč
4686
2 600 Kč
9337
2 500 Kč
4686
2 400 Kč
9337
2 300 Kč
4686
2 200 Kč
9337
2 100 Kč
4686
2 000 Kč
3411
1 900 Kč
4686
1 800 Kč
9337
1 700 Kč
4686
1 600 Kč
3411
1 500 Kč
4686
1 400 Kč
limit (13.01.2022 20:59:34)
2412
1 300 Kč
4686
1 200 Kč
2412
1 100 Kč
4686
1 000 Kč
1331