W. Hollar - Salmon fishing

Mědirytina, 15x21 cm. Signováno vlevo dole v tisku W. Hollar. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

41738. Salmon fishing
Dražba ukončena:12.03.2020 20:17:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč