W. Nicolaus - Moudrý muž

Olej na plátně, 47x33 cm. Signováno vlevo dole W. Nicolaus 1915. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 47 cm

W. Nicolaus
73131. Moudrý muž
Dražba ukončena:24.02.2022 23:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč