W. Robert - Na samotě

Olej na plátně, 22x54 cm. Signováno vpravo dole W. Robert. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Restaurováno.

W. Robert
66408. Na samotě
Dražba ukončena:26.09.2021 21:14:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč