Walther Reichel - Plachetnice na moři

Olej na plátně, 43x68 cm. Signováno vlevo dole Walther Reichel 08. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Walther Reichel
32371. Plachetnice na moři
Dražba ukončena:29.05.2019 20:17:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč