Wilhelmus Hendrikus Heinecke - V přístavu

Olej na plátně, 51x81 cm. Signováno vpravo dole W. Heinecke. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

22796. V přístavu
Dražba ukončena:27.09.2018 21:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč