Willy Horný - Modrý lom

Olej na plátně, 65x81 cm. Signováno vpravo dole W. Horný. Rám.

o autorovi: 1933 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč

Willy Horný
20239. Modrý lom
Dražba ukončena:30.05.2018 19:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč