Willy Horný - Slunečnice

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 39x55 cm. Signováno vpravo dole W. Horný. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo je publikováno v monografii PhDr. Petra Kmoška, CsC. "Willy Horný" na str. 274 pod č. pol. 185.

o autorovi: 1933 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč

Willy Horný
52752. Slunečnice
Dražba ukončena:25.11.2020 19:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč