Olej na plátně fixovaném na kartonu, 39x55 cm. Signováno vpravo dole W. Horný. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Dílo je publikováno v monografii PhDr. Petra Kmoška, CsC. "Willy Horný" na str. 274 pod č. pol. 185.
o autorovi: 1933 - 1982
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč