Willy Horný - Zátiší s konvicí a kytičkou

Olej na sololitu, 34x45 cm. Signováno vpravo dole W. Horný. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč

Willy Horný
22763. Zátiší s konvicí a kytičkou
Dražba ukončena:27.09.2018 21:08:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:16 000 Kč