Xavier Della Gatta - U stánku

Akvarel, 20x25 cm. Signováno vpravo dole Xav. Della Gatta. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Xavier Della Gatta
47098. U stánku
Dražba ukončena:15.07.2020 22:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč