L. Kratochvíl - Zimní krajina

Olej na kartonu, 62x70 cm. Signováno vpravo dole L. Kratochvíl 33. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

L. Kratochvíl
74067. Zimní krajina
Dražba ukončena:27.02.2022 21:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč