Zbyněk Slavíček - Kompozice

Olej na plátně, 41x46 cm. Mnogramováno vpravo dole Z.S. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Zbyňka Slavíčka.

o autorovi: 1932, Praha - 2012

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

Zbyněk Slavíček
36672. Kompozice
Dražba ukončena:31.10.2019 19:17:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč