Zbyněk Štolovský - Podzimní krajina

Kombinovaná technika, 12x17 cm, signováno vlevo dole Zbyněk Štolovský 42, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1909 - 1956
Narodil se v Kostelci nad Orlicí. Studoval soukromě u svého otce Josefa Štolovského a Jos. Fixy ve Vídni (1937-1939). Stejně jako jeho otec se zabýval studiem barvy. Maloval krajiny z českého venkova, pražské motivy, portréty a zátiší. Vystavoval u nás, ale také v St. Louis i Senegalu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

17343. Podzimní krajina
Dražba ukončena:28.03.2018 21:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 28.03.2018 17:09:11 1193
500 Kč 16.03.2018 14:44:48 831