Zdeňka Burgetová - Květiny a dívčí tvář

Litografie, 30x24 cm. Signováno vpravo dole Z. Burgetová 2004. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1934-2017
Malířka, grafička. Studovala Pedagogickou fakultu UK u prof. Boudy, Lidického a Endryse. Věnovala se volné grafice a kresbě, v technice nejčastěji používala litografii.

100169. Květiny a dívčí tvář
Dražba ukončena:06.08.2023 21:05:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč