Zdeňka Burgetová - Soubor 4 grafických listů - Roční období

4x litografie, všechny 42x31 cm. Všechny signované Z.Burgetová. Volné listy.

o autorovi: 1934-2017
Malířka, grafička. Studovala Pedagogickou fakultu UK u prof. Boudy, Lidického a Endryse. Věnovala se volné grafice a kresbě, v technice nejčastěji používala litografii.

41827. Soubor 4 grafických listů - Roční období
Dražba ukončena:12.03.2020 22:42:06
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč