Zdeněk Dvořáček - Snová krajina I.

Olej na plátně. 50x64 cm. Nesignováno.

Zdeněk Dvořáček
302535. Snová krajina I.
Dražba ukončena:07.12.2019 21:15:04
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 500 Kč