Olej na plátně, 42x73 cm. Signováno vpravo dole Hybler 57. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 90 cm
o autorovi: 1921 – 1993
Scénograf, malíř, ilustrátor. Absolvoval Školu umění ve Zlíně u profesorů Miléna a Sládka, vystudoval výtvarnou výchovu na UP v Olomouci. Působil nejprve v oblasti propagace, dále byl divadelním výtvarníkem, působil též jak pedagog na UP v Olomouci.