Zdeněk Juna - Adam a Eva

Olej na plátně, 36x46 cm, signováno vpravo dole Z. Juna, rám.

15626. Adam a Eva
Dražba ukončena:25.01.2018 18:36:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 900 Kč