Zdeněk Krch - Cinzano

Olej na plátně, 50x50 cm. Signováno vpravo dole Z. Krch 63. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

27094. Cinzano
Dražba ukončena:30.01.2019 19:59:38
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč