Zdeněk Krch - Kytice ve džbánu

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Z. Krch 54. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

27107. Kytice ve džbánu
Dražba ukončena:30.01.2019 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 30.01.2019 19:46:48 74