Zdeněk Netopil - Akt ženy

Litografie 28/57, 76x55 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Zdeněk Netopil 1990. Rám, plexisklo.

Nejdelší strana: 76 cm

o autorovi: 1948
Grafik, ilustrátor, tanečník. Studoval užitou grafiku na SUPŠ v Brně a propagační grafiku u E. Weidlicha na VŠUP v Praze. Pracoval ve Státním divadle v Brně jako reklamní malíř a současně jako mim v Divadle na Provázku. Ve své tvorbě se věnuje typografii, kaligrafii, knižní a časopisecké ilustraci.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

Zdeněk Netopil
75238. Akt ženy
Dražba ukončena:14.04.2022 20:35:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč