Litografie 28/57, 76x55 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Zdeněk Netopil 1990. Rám, plexisklo.
Nejdelší strana: 76 cm
o autorovi: 1948
Grafik, ilustrátor, tanečník. Studoval užitou grafiku na SUPŠ v Brně a propagační grafiku u E. Weidlicha na VŠUP v Praze. Pracoval ve Státním divadle v Brně jako reklamní malíř a současně jako mim v Divadle na Provázku. Ve své tvorbě se věnuje typografii, kaligrafii, knižní a časopisecké ilustraci.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.