Želmíra Duchajová-Švehlová - Žena v šátku

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Žela Švehlová D. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880 - 1955
Slovenská malířka.

Želmíra Duchajová-Švehlová
34007. Žena v šátku
Dražba ukončena:27.06.2019 19:50:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč