Zeman - Párové obrazy: Šohaj a Děvčica

Oleje na překližce, 20x24 cm. Signovány Zeman. Rámy.

Pozn.: Rámy poškozeny.

Zeman
21586. Párové obrazy: Šohaj a Děvčica
Dražba ukončena:28.06.2018 21:34:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:7 000 Kč