Ziegler - Tvary

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Ziegler. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

Nejdelší strana: 71 cm

Ziegler
100088. Tvary
Dražba ukončena:06.08.2023 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč