Zille - Erotický motiv

Olej na plátně, 34x44,5 cm. Signováno vpravo dole Zille. Nerámováno.

Zille
301243. Erotický motiv
Dražba ukončena:05.10.2019 20:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč