značeno Bechyně - Sousoší s hodinami

Pálená hlína, celek ze 3 kusů. Rozměr s ciferníkem 47x25 cm, dívka a chlapec 32x18 cm. Značeno na všech kusech K. S. Bechyně.

Pozn.: Vše mírně poškozeno. Hodiny jsou funkční, k dispozici klíček.

značeno Bechyně
304549. Sousoší s hodinami
Dražba ukončena:24.04.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč