Pálená hlína, celek ze 3 kusů. Rozměr s ciferníkem 47x25 cm, dívka a chlapec 32x18 cm. Značeno na všech kusech K. S. Bechyně. Pozn.: Vše mírně poškozeno. Hodiny jsou funkční, k dispozici klíček.