značeno CCP, JM port de la Czechoslovakia - Kubistická cukřenka

Bílá pórovina, výška 13 cm. Značeno CCP, JM port de la Czechoslovakia.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno CCP, JM port de la Czechoslovakia
30222. Kubistická cukřenka
Dražba ukončena:10.04.2019 19:27:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 100 Kč