značeno DJŽ - Konvolut 4 objektů

Sklo. Značeno zespodu DJŽ 04.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno DJŽ
94096. Konvolut 4 objektů
Dražba ukončena:23.04.2023 21:17:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč