značeno Družstevní práce - Soubor 40-ti kusů porcelánu

Porcelán, návrh Ladislav Sutnar.

Pozn.: Nekompletní, některé kusy poškozeny. Vhodné jako náhradní díly k servisům.

značeno Družstevní práce
23153. Soubor 40-ti kusů porcelánu
Dražba ukončena:17.10.2018 22:43:56
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:11 000 Kč