značeno Ernst Wahliss - Párové vázy

Porcelán, výška: 25,5 cm. Květinový zlacený dekor. Značeno E W Turn Vienna

o autorovi: Porcelánka v Teplicích – Trnovanech, pojmenovaná po svém majiteli (1836 – 1900) Ernst Wahliss Kunst, Porcellan und Feyance Fabrik. Ernst Wahliss, vídeňský obchodník a zakladatel porcelánové manufaktury ve Vídni, koupil továrnu A. Stellmachera v Teplicích a vyráběl dekorativní keramiku.

vydraženo top
značeno Ernst Wahliss
101007. Párové vázy
Dražba ukončena:27.08.2023 20:32:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč