značeno FaM - Dóza - dáma

Porcelán, výška: 19 cm. značeno FaM.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno FaM
301502. Dóza - dáma
Dražba ukončena:17.10.2019 20:04:57
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 000 Kč