značeno Gallé - Váza s motivem švestek

Sklo, výška 31 cm. Značeno Gallé.

Pozn.: Poškozeno - Sklo nahoře v místě naprasklé.

značeno Gallé
22965. Váza s motivem švestek
Dražba ukončena:17.10.2018 19:55:24
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč