značeno JBD Austria - Obal na květináč

Keramika, výška 26 cm, značeno JBD Austria.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno JBD Austria
8662. Obal na květináč
Dražba ukončena:29.03.2017 19:01:36
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč