značeno Krásná Jizba - DP (návrh Ladislav Sutnar) - Miska a 6 talířků

průměr misky: 25 cm, průměr talířků 15 cm. Značeno Krásná Jizba - DP

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Krásná Jizba - DP (návrh Ladislav Sutnar)
300432. Miska a 6 talířků
Dražba ukončena:10.08.2019 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč