značeno Krásná Jizba - DP - Souprava 12- ti podtácků ve stojánku

Průměr: 8 cm. Značeno Krásná Jizba - DP.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Krásná Jizba - DP
300441. Souprava 12- ti podtácků ve stojánku
Dražba ukončena:12.08.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč