značeno Míšeň - Dívka s košíčkem

Porcelán, výška 12 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Míšeň
17810. Dívka s košíčkem
Dražba ukončena:11.04.2018 20:02:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč