značeno Míšeň - Flétnista

Porcelán, výška: 12 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Míšeň
301514. Flétnista
Dražba ukončena:17.10.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč