značeno Míšeň - Malý vinař

Porcelán, výška 9 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Míšeň
25792. Malý vinař
Dražba ukončena:12.12.2018 21:34:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 000 Kč