MENU
Vstup do aukce
148. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
19. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Porcelán, délka 35 cm, šířka 21 cm. Značeno.
> zpět na aukční výsledky
top
značeno Míšeň
94134. Zlacená mísa
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
5 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
5 000 Kč
2410
4 900 Kč
limit (30.04.2023 18:38:19)
12316
3 600 Kč
limit (30.04.2023 18:38:02)
12316
3 500 Kč
2410
3 400 Kč
limit (29.04.2023 13:23:10)
12316
3 300 Kč
limit (29.04.2023 13:23:09)
9547
3 100 Kč
limit (29.04.2023 13:23:06)
12316
3 000 Kč
limit (29.04.2023 13:23:05)
9547
2 800 Kč
limit (29.04.2023 13:23:01)
12316
2 700 Kč
limit (29.04.2023 13:23:00)
9547
2 500 Kč
limit (29.04.2023 13:22:56)
12316
2 400 Kč
9547
2 300 Kč
limit (29.04.2023 13:22:53)
12316
2 200 Kč
limit (29.04.2023 13:22:52)
9547
2 000 Kč
limit (27.04.2023 10:42:17)
12316
1 900 Kč
1876
1 800 Kč
2410
1 700 Kč
2216
1 600 Kč
318
1 500 Kč
2216
1 400 Kč
limit (22.04.2023 10:37:28)
9563
1 400 Kč
2216
1 300 Kč
limit (22.04.2023 9:32:44)
9563
1 200 Kč
9166
1 100 Kč
12776
1 000 Kč
9547