MENU
Vstup do aukce
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sklo, brus, výška: 15 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
značeno Moser
301798. Sada 6- ti sklenic
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
600 Kč
vydraženo za:
3 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 500 Kč
limit (28.10.2019 20:32:28)
2710
3 500 Kč
5182
3 400 Kč
limit (28.10.2019 20:28:30)
2710
3 300 Kč
5182
3 200 Kč
limit (28.10.2019 20:27:51)
2710
3 100 Kč
5182
3 000 Kč
limit (28.10.2019 20:26:12)
2710
2 900 Kč
5182
2 800 Kč
limit (28.10.2019 20:23:53)
2710
2 700 Kč
5182
2 600 Kč
limit (28.10.2019 20:22:33)
2710
2 500 Kč
5182
2 400 Kč
limit (28.10.2019 20:19:32)
2710
2 300 Kč
5870
2 200 Kč
2710
2 100 Kč
2410
2 000 Kč
2710
1 900 Kč
2410
1 800 Kč
2710
1 700 Kč
limit (27.10.2019 14:09:00)
2018
1 600 Kč
2710
1 500 Kč
2018
1 400 Kč
2710
1 300 Kč
2018
1 200 Kč
limit (26.10.2019 17:17:55)
2710
1 100 Kč
2018
1 000 Kč
limit (26.10.2019 17:06:30)
2710
900 Kč
2018
800 Kč
2710
700 Kč
5870
600 Kč
5807