značeno OMEGA 8 days - Stolní hodiny

Zasazeno v mramorovém rámu s podstavcem, celkový výška: 16 cm. Stroj značen OMEGA 8 days.

Pozn.: Nejdoucí, stroj nekompletní - chybí setrvačka a most setrvačky. Mramor mírně poškozen.

značeno OMEGA 8 days
301809. Stolní hodiny
Dražba ukončena:29.10.2019 20:18:57
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 900 Kč