značeno Omega

51379. Dvouplášťové hodinky Omega, stříbrný plášť, stříbro, 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43, hrubá hmotnost 76,99 g

popis: První polovina 20. století.

pozn.: Korunka vyměněna, v chodu bez záruky přesnosti.

dražba ukončena: 21.10.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč