značeno Omega - Dvouplášťové hodinky Omega, stříbrný plášť, stříbro, 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43, hrubá hmotnost 76,99 g

První polovina 20. století.

pozn.: Korunka vyměněna, v chodu bez záruky přesnosti.

značeno Omega
51379. Dvouplášťové hodinky Omega, stříbrný plášť, stříbro, 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43, hrubá hmotnost 76,99 g
Dražba ukončena:21.10.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč