značeno Palex DP (Ladislav Sutnar) - Čajová souprava

Sklo, značeno Palex DP (Ladislav Sutnar). Souprava obsahuje 22 značených kusů, 12 náhradních neznačených kusů a dvě náhradní pokličky.

Pozn.: Mírně poškozeno, na některých kusech oťuky.

značeno Palex DP (Ladislav Sutnar)
304051. Čajová souprava
Dražba ukončena:17.03.2020 20:05:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč