MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Porcelán, výška 29 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
značeno Rosenthal Germany Kunstabteilung
25658. Německý ovčák
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
3 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 500 Kč
limit (12.12.2018 19:29:36)
3822
3 400 Kč
4434
3 300 Kč
limit (12.12.2018 19:26:29)
3822
3 200 Kč
limit (12.12.2018 19:26:28)
4434
3 100 Kč
limit (12.12.2018 19:25:19)
4434
3 000 Kč
limit (12.12.2018 19:25:18)
3822
2 900 Kč
limit (12.12.2018 19:25:08)
4434
2 800 Kč
limit (12.12.2018 19:25:07)
3822
2 500 Kč
limit (12.12.2018 19:24:33)
4434
2 400 Kč
limit (12.12.2018 19:20:59)
3822
2 300 Kč
limit (12.12.2018 19:20:58)
2704
2 000 Kč
limit (12.12.2018 19:20:43)
3822
1 900 Kč
2704
1 800 Kč
limit (12.12.2018 19:19:41)
3822
1 700 Kč
4434
1 600 Kč
limit (12.12.2018 18:00:53)
3822
1 500 Kč
limit (12.12.2018 18:00:36)
831
1 500 Kč
limit (12.12.2018 18:00:37)
3822
1 200 Kč
831
1 100 Kč
3822
1 000 Kč
831