značeno Rosenthal - Chlapec s psíkem

Porcelán, výška: 14 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Rosenthal
301574. Chlapec s psíkem
Dražba ukončena:19.10.2019 20:27:44
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 100 Kč