porcelánka Rosenthal - Dívka s žábou

Porcelán, výška 11 cm. Značeno Rosenthal Selb-Bavaria, modelér Leo Rauth.

Pozn.: Mírně poškozeno.

porcelánka Rosenthal
30219. Dívka s žábou
Dražba ukončena:10.04.2019 19:30:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč