značeno Rousseau - Hodiny s figurálním motivem

Slitina, ciferník porcelán, výška 51 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno, bez záruky chodu.

značeno Rousseau
114027. Hodiny s figurálním motivem
Dražba ukončena:07.04.2024 21:09:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč