Zoltán Palugyay - Topoly

Pastel, 33x21 cm. Signováno vlevo dole Palugyay. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Kresba v místech mírně poškozena vodou. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc.

Zoltán Palugyay
40945. Topoly
Dražba ukončena:26.02.2020 22:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč