Pastel, 33x21 cm. Signováno vlevo dole Palugyay. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Kresba v místech mírně poškozena vodou. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc.