Zooj - Rozhraní

Spray-art, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Zooj. Nerámováno.

Pozn.: Spray-art, tvorba těchto obrazů je sloučením více barev a jejich odstínů do různých efektů a barevných přechodů, které potom vytvoří neuvěřitelný celek nepřeberného množství odlesků, tvrdostí, jemností a sytostí barev, které se navzájem překrývají a vytváří až magický ráz. Je to moderní styl tvorby a vyjádření umělcových pocitů a jeho představivosti. Tato technika je moderní styl, který dodává obrazu jeho hloubku a osobitost. Za použití vysoce kvalitních barev které odolávají UV záření, vlhkosti, chladu i teplu. Na malování jsou využity vysokotlaké a nízkotlaké akrylové spreje. Dílo se tvaruje za podpory špachtle a papíru. Po dokončení celkového vzhledu díla ho autor nalakuje a zapálí aby dosáhl neobyčejného scelení barev a vytvořil ještě lepší efekt finálního díla.

Zooj
57242. Rozhraní
Dražba ukončena:31.03.2021 20:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč