Klimeš - Ve žních - párové obrazy

Oleje na kartonu, oba 85x64 cm, signovány Klimeš, nerámovány.

4947. Ve žních - párové obrazy
Dražba ukončena:26.05.2016 21:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč